Yıllık Bilgisayar Bakım Sözleşmesi

Bilgi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte işletmelerin senaryoları her geçen gün değişiyor. Bir zamanlar endüstri tamamen fiziksel altyapıya dayanıyordu ama şimdi daha çok BT altyapısıyla ilgili. Veritabanınızın güvenliğini gerçekten sağlayabilecek sanal altyapının farkına varmaya ihtiyaç vardır. Bu, sürekli bir sorun olması durumunda ve ayrıca bir acil durum geldiğinde işinizi güvenlik ağı altına alabilecek olan normal BT hizmet sağlayıcınızdan yapılabilir. Kontrat bakım anlaşmasının faydalarını bilmek için önce onun tanımı hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bir tarafın başka bir tarafın varlıklarını yönetmeyi ve sürdürmeyi kabul etmesi iki taraf arasında zorunludur. Anlaşmamız bir bina, ekipman, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya herhangi bir BT hizmeti için olabilir. Buradaki odak noktası, sonradan anlaşmada belirtilen koşullara ve şartlara bağlı olan bakımdır.

Sözleşmenin içeriği, bir başkasıyla sözleşme yapacak tarafın ihtiyacına bağlıdır. Sözleşmeyi sonuçlandırmadan önce ilk şey, sözleşmenin neyle ilgili olduğu, anlaşma şeklinde fiyat teklifi ve bununla ilgili yasallıkların ayrıntılarını veren ham verilerden başka bir şey olmayan müzakere teklifidir. Tüm bu formalitelerden sonra, resmi belge harekete geçmeye hazır.

Resmi belge, tarafla gelecekteki beklentileri, sözleşmenin toplam geçerli süresini, ilk gereksinimleri, fiyatı ve diğer yasallıkları içermelidir. İki taraf daha sonra Bakım sözleşmesi formunun sonuçlandırılması için son adım olan bilgisayar yıllık bakım sözleşmesi kuralını ortaya koyar . Ayrıca bir Bakım sözleşmesi iptal sözleşmesi de taraflar arasındaki bir anlaşmanın sonundan başka bir şey değildir.

Faydaları

Maliyet tasarrufu sağlayan bir tekniktir. Bir kişiyi bir sözleşme imzalamaya ikna eden şey, maliyet düşürmenin faydasıdır. Öngörülemeyen ani zorluklar nedeniyle iş adamının fazladan harcama yapması gereken bazı durumlar vardır. Bu nedenle, bir kişi sözleşmeye dayalı bir ilişki içindeyse, bu parti acenteleri müşterilere indirim sunduğumuzdan çok para tasarrufu sağlar.

Ekipmanın çok uzun ömrü

Çok sayıda ofis ekipmanımız mevcuttur. En az bakım maliyeti ile çalışmasını sağlamak her iş insanının arzusu. Yazıcı, tarayıcı, sunucular ve iş istasyonları gibi ekipman türleri uzun ömürlüdür. Uzun ömürlü olmasını sağlamak için, sözleşme tarafı ekipmanların düzenli olarak kontrol edilmesi için derhal çalışabilir, böylece küçük bir sorun gelecekte daha sorunlu hale gelmeyebilir.

Hizmet için taahhüt edilen program :

İşletme yönetimi, ekipmanların ve yazılımların bakımıyla ilgilenmekten çok daha fazlasını gerektirir. Yoğun ofis programınızda çalışırken, onarım kitlerinin sayısıyla ilgili olarak servis istasyonunu aramak zor olacaktır. Şirketimizle bir anlaşma imzalamak en az rahatsızlığı sağlayabilir ve ana iş için verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bu, sizin için oyunun kurallarını değiştirir. BT hizmet şirketi olarak görevimiz uygulama sırasında bakım programları, tedarik siparişleri ve temas gibi tüm gösterimi ile ilgili hedeflerin ilgilenir.

 Uzman teknisyenler:

Her iki tarafın da birbirini tanıması ve işlerini daha iyi yapmaları ve sağlıklı ilişkiler sürdürmeleri faydalıdır. Bakım sisteminize dahil olan uzman teknisyenlerimizin, bir servis sorunu için ofisinizi her ziyaret ettiklerinde derinlere inmelerine gerek yoktur. Bir bakım sözleşmesi imzaladıktan sonra, taraf işinizin teknik özelliklerini öğrenir ve bu da işinize olan güveninizi artırır. Ayrıca, başarılı operasyonlar için en kritik olan sistem boşluklarını ve yüksek uçları daha uygun bir şekilde analiz ederiz.

Kalite güvencesi :

Şirketimiz, yanlış ve kötü üretilmiş ürünler verenlerle bir ilişki sürdürmekle daha az ilgilenecek ve bu da sonuçta iş sonucunu olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle, herhangi bir uzun vadeli stratejik anlaşma oluşturmak için kalite güvencesi zorunludur. BT hizmet sağlayıcısı ile bir anlaşmaya girmenin temel yararı, ürünlerin güvenilirliğinden ve uzman teknik tavsiyelerinden emin olabilmenizdir. En iyi yanı, onarım ve servis maliyetinin de piyasadakinden daha az olacağıdır.

Bize Ulaşın Tel: 0312. 432 26 33
• Yıllık Bilgisayar ve Ekipmanları Bakım Sözleşmeleri
• Bilgisayarların İç ve Dış Temizlik Bakımları
• Veri Güvenliği ve Yedekleme üniteleri
• Parça Değişimi ve Garanti Takibi
• Format ve Sistem Performans Düzenlemeleri
• Server Kurulumu

• Network kurulumu firewall kurulum, satış ve lisanslama
• PC ve laptop satışı
• Laptop ve Bilgisayar Parçası Tamiri
• Lisanslı Program Satışı ve Teknik destek
• Yazılım Satışı ve WEB Sayfası hizmeti

Ayrıca Her türlü teknik sorunlarda ONLİNE DESTEK için;

Teknik Destek için Tıklayın…

Bakım Sözleşmesi Örneği

İş bu sözleşme EPOKS Bilgisayar Yazılım Elektornik Ltd. Şti. ile yukarıda ünvanı yer alan ……………………………… İşletmesi arasında aşağıda yer alan şartlar dahilinde gerçekleştirilmiştir.

Teknik Şartlar:

Mevcut sözleşme ……. Bilgisayar, network ağı ve internet bağlantı sorunlarının çözümü (Telekom sorunları hariç) ve desteği içerir.
Bilgisayarların donanım tespiti yapılarak, aygıt listeleri 2 nüsha olarak hazırlanır. (1 nüshası firmaya verilir.) Öneriler ve güncellenmesi istenen donanımlar firmaya raporlanacaktır.
Sorun olsun olmasın her ay belirlenen bir günde sistem kontrolü ve defragmantasyonu yapılır.
Bilgisayarda oluşacak tüm sorunlara en geç 24 saat içinde müdahale edilir.
Donanım sorunlarında parça değişimi gereken durumlarda parça ücreti firmaya faturalandırılır.
İşletim sistemleri (windows7, 10 vs.) dışında kalan programlara destek verilmez.
Lisansı olmayan program ve işletim sistemleri yüklenmez.

Lisanssız program yüklenmesinden kaynaklanan sorunlar sözleşme kapsamına girmez.

Mali Şartlar

1 ad. Bilgisayar için aylık sözleşme bedeli ……………… TL olarak belirlenmiştir.
……….. server x………TL

…….. bilgisayar x ……. TL =

Network + internet + Lan + Kablo + Router + Yazıcı Bakım =

Yıllık (12 ay) sözleşme bedeli TOPLAM =

Ben ……………………….. Yetkilisi ………………….. olarak yukarıdaki sözleşme şartlarını okudum ve …………… tarihinde imzaladım. EPOKS’a sözleşme bedeli olarak, toplam ……………….. aylık/yıllık teslim ettim/edeceğim.

Sözleşme başlangıç tarihi: Sözleşme bitiş tarihi:

İmza tarihi:

Müşteri kaşe imza EPOX Yetkilisi/Kaşe/İmza