Yerinde bilgisayar teknik servisi

Bilgisayar kullanıcılarının tek amacı kaliteli hizmet veren, güvenilir bir servis ile çalışmaktır. Ancak bilgisayar kullanıcılarının artması ile servis hizmeti veren kişilerde artmaktadır. Sıradan firmaların hizmetlerinden memnun kalmayan kullanıcılar sürekli güvenebilecekleri bir servis arayışı içine girmektedir. Bilgisayar servisi Ankara firmamız sizi bu arayıştan kurtarmaktadır. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve güvenilirliği müşteri potansiyelimiz ile kanıtlanmaktadır. Bilgisayar servisi Ankara firmamızın hizmetlerinden bazıları şunlardır. Ekran kartı tamiri, ana kart tamiri, virüs temizleme, format atma, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, ağ kurulumu, modem kurulumu, monitör tamiri, yedek parça değişimi ve satışı, bakım anlaşması, veri kurtarma kısacası yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarda bilgisayar servisi Ankara olarak hizmetinizdeyiz.

Öncelikle yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Gereli durumlarda servisimize aldığımız cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaptıktan sonra sizleri bilgilendirerek onayınızı almaktayız. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü gibi teslim ediyoruz. Bilgisayar servisi Ankara firmamız veri kurtarma hizmetini gizlilik şartlarına uyarak vermektedir. Bu konuda müşterilerimizin bize olan güveni sonsuzdur. Bakım anlaşması hizmetimiz ise kamular ve şirketler tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Bilgisayar servisi Ankara firmamız uzman bir kadro ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Sizler için değerli olan cihazlarınızı emin ellere teslim etmek için tercihinizi bilgisayar servisi Ankara firmamızdan yana kullanmalısınız.

PC leriniz için yerinde servis

Bilgisayar çağını yaşadığımız günümüzde mutlaka bilgisayar konusun da uzman kişilere ihtiyaç duymaktasınız. Ankara PC için en seçkin firmalar arasında yer almaktadır. Birçok kişi bilgisayar konusunda hizmet verdiğini söylese de, önemli olan o firmanın ne kadar güvenilir olduğudur. Bilgisayarlarınızı teslim etmeden önce firma hakkında gerekli araştırmaları yapmanız, güvenilirliğinden emin olmanız gerekmektedir. Ankara PC firmamızın güvenilirliği müşteri potansiyelimizden bellidir. Verdiğimiz hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarımız da müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Ankara PC hizmetlerimiz arasında internet kurulumu, ağ kurulumu, ana kart, ekran kartı, ses kartı, hard disk, monitör arızaları, virüs temizleme, format atma, adaptör arızaları sadece bir kaçıdır.

Firmamızın en avantajlı hizmetlerinden biri de bakım anlaşmaları ve veri kurtarma hizmetimizdir. Bakım anlaşmalarımız 6 aylık veya 1 yıllık süreler için de verilmektedir. Bu tamamen sizin isteğinize göre yapılmaktadır. Ankara PC firmamız her türlü belge ve ruhsata sahip, uzman bir kadro ve güler yüzlü personeller ile hizmet vermektedir. Ankara da en seçkin firmalardan biri olan Ankara PC kaliteli hizmeti uygun fiyata vererek müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere taşımanın gururu içindeyiz. Firmamız her model ve marka Notebook ve Laptoplarınız içinde aynı hizmetleri sunmaktadır. Gerek kişisel kullanıcılar, gerek kurumsal kullanıcılar sizde en iyi hizmeti, en uygun fiyata almak istiyorsanız tercihiniz Ankara PC olmalıdır. Bir telefonunuz bizim için yeterlidir.

Call Now ButtonBize Ulaşın