Uzaktan Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar bakım anlaşması tüm şirketlerin en çok tercih ettiği ve uygulamaya koyduğu anlaşmalardan biridir. Yalnızca şirketler değil, aynı zamanda kamu kurumları ve bankalar da bu hizmetten sıklıkla faydalanmaktadır. Genelde bu şirketler ya da kamu kurumları, anlaşmalarını günlük ya da aylık olarak değil, yıllık olarak yaptırmayı tercih ederler. Çünkü bu hem daha ekonomik hem de bilgisayarla ilgili pek çok konuda daha sağlıklıdır.

Bilgisayar bakım anlaşmasında, bilgisayarlara periyodik bakımlar yapılarak, bilgisayarda oluşma ihtimali olan her türlü sorunun önü önceden kesilmiş oluyor. Böylece hem iş, hem zaman, hem de maliyet kaybı ortadan kaldırılmış oluyor. Bu bakımla sırasında en önemli ve en dikkat edilmesi gereken konuların başında veri kaybı geliyor. Bu yüzden verilerin yedeklemesi ve çalışılan firmanın veri kaybına uğramamasının sağlanması gerekiyor.

Yıllık Bilgisayar Bakım Anlaşması Neden Önemlidir?

Yıllık bilgisayar bakım anlaşmasında öncelikle dikkat etmeniz gereken konu hangi firmayla çalışacağınızdır. Bu noktada öncü firmamız Epox Soft, hizmet standartlarının yüksekliğiyle diğer firmaların yanından kolayca sıyrılıyor.

Yıllık bilgisayar bakım anlaşması sizin, günlük ve aylık bakım anlaşmalarına nazaran daha iyi ve daha kaliteli hizmet almanızı sağlar. Çünkü oluşabilecek problemler tarafımızca önceden belirlenir ve bunlar sorun yaşamamanız için ivedilikle giderilir. Bilgisayarların aylık bakımlarını düzenli olarak yaptığımız için, herhangi bir arıza ya da problem durumunda anlık olarak müdahale ediyoruz. Anlaşma yıllık olduğu için de, tüm bu anlık müdahalelerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ciddi donanım arızalarında ise herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız, çünkü verileriniz zaten önceden tarafımızca yedeklenmiş oluyor.

Aynı zamanda donanım için gerekli yedek parçaları çok uygun fiyatlara temin ediyoruz. Eğer bir bilgisayar bakım anlaşması yapmadıysanız, bu yıllık bakım anlaşmasından önce bizimle görüşmeniz ve her türlü talebinizi önceden bildirmeniz gerekmektedir. Biz sizin taleplerinizi dinledikten sonra, size verilecek hizmetlerin yer aldığı bir sözleşme hazırlayarak bunu sizin onayınıza sunarız. Eğer onay verirseniz, sözleşme imzalanır. Sözleşmenin onaylanmasının ardından sizin için bir ekip kurarız. Bu ekip toplu halde bir çalışma gerçekleştirir ve sisteminizdeki eksikleri tespit eder. Ardından aynı ekip sizin için bir rapor hazırlar ve rapor uyarınca ve bu tarih itibariyle yerinde destek hizmeti verilmeye başlanır.

Yıllık Bilgisayar Bakım Anlaşmasının Avantajları Nelerdir?

Firmalara sunulan avantajlar diğer anlaşmalara göre çok daha uygundur.

Hizmetler size paket olarak sunulur. Pakette yer alan hizmetler şunlardır: Bakım, onarım ve garantili parça değişimi.

Anlaşma, bakımların periyodik olarak gerçekleşmesi uyarınca yapılır.

Epox Soft Kaliteyi Size Taşıyor!

Bilgisayar teknolojisinin kullanıldığı her türlü kurumda, ister şirket olsun, ister kamu kurumu, isterse de banka, her birine hizmet vermekteyiz. Her ne kadar içinde bulunduğumuz dönemde herkes bilgisayar kullanabiliyor olsa da, bilgisayarın donanım ya da yazılım problemlerini çözmek konusunda herkes başarılı değildir. Bu yüzden Epox Soft adıyla biz, sizin bu problemlerinizi çözmek ve size her konuda yardımcı olabilmek için yanınızda bulunuyoruz. Uzman kadromuzla ve profesyonel ekibimizde her daim sizin için çalışıyoruz. Firmamız, hem ekonomik büyüklüğü, hem yüksek müşteri memnuniyeti hem de kurumsal yapısı ile, güven veren bir firma olarak karşınıza çıkıyor.

Epox Soft Yıllık Bakım Anlaşması Dışında Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Firmamız web tasarımdan veri kurtarmaya, server ve firewall işlemlerinden teknik servise kadar pek çok alanda hizmet vermektedir. Siz de bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz, epoxsoft.com adresini ziyaret etmenizde fayda var.