Sophos Firewall Satış ve Lisans İçin Arayınız

Bilgisayarlarımız hayatımızı kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda tehlike de yaratabilmektedir. Teknolojinin iyi yanları olduğu gibi doğurabileceği felaketler de vardır. Hayatımızın her anını bilgisayar da kayıt altında tutarız. En özel belgelerimizi ve önemli verilerimizi bilgisayar üzerinde işler ve saklarız. Fakat birçoğumuz tehlikeli durumların henüz farkında değildir.

Bilgisayarımıza sızmış bir kötü amaçlı yazılım varsa her an izleniyor olabilir. Bu yüzden bazı insanlar bilgisayarın kamerasını kapalı tutmayı tercih ederler. Bu tarz olaylar efsane değildir. Günümüzde birçok insanın evi bilgisayarı aracılığı ile izlenmektedir. Daha sonrasında bu insanlar bu suçlular tarafından tehdit edilmektedir. İnsanlar da çaresiz olarak istenilen fidyeyi öderler.

Sophos Güvenlik Şirketi

İnsanlar bilgisayarları üzerinden gelebilecek tehlikelere karşı akıllanmıştır. Son zamanlar da sürekli yaşanan siber suçlar neticesinde insanlar tedirgin olmaya başlamışlardır. Bu sebeple kötü amaçlı yazılımların zararlarından nasıl korunabilecekleri hakkında araştırma yaparlar. İnternet üzerinde arama yapıldığı zaman ücretsiz veya ücretli birçok antivirüs programı bulunmaktadır.

Fakat birçoğu sizi koruyamaz. Siber saldırılara karşı etkisiz kalır. Sophos firewall ise her kalitede kötü amaçlı yazılım ile mücadele eder. Bilgisayarınıza sızmak için bekleyen virüsleri önceden tespit eder ve engeller. Sophos güvenlik yazılımları bilgisayarınızın güvenlik açıklarını da onarır. Böylelikle izniniz olmadan kimse uzaktan bilgisayarınıza erişim sağlayamaz. Ayrıca bilgisayarınızın depolama aygıtlarını test ederek ne kadar güvenli olduklarını kontrol ederler.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı

Sophos firewall kötü amaçlı yazılımlara karşı yıllardır mücadele etmektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan en tecrübeli şirket olarak bilinir. Tecrübeli olması nedeniyle kötü amaçlı yazılımların ne büyüklükte zararlar verebileceğini bilmektedir. Bu sebeple ürettiği tüm güvenlik yazılımları bu virüslere karşı en büyük engeldir. Gelişmiş güvenlik duvarı yazılımları sayesinde bilgisayarınız her an korunur. Dışarıdan yasal olmayan bir müdahale yapılamaz. Sophos güvenlik hizmetleri birçok insan tarafından test edildi. Bugün büyük şirketlerin çoğu Sophos güvenlik yazılımlarından faydalanmaktadır. Faydalanmış ve halan daha hizmet alan tüm müşteriler memnuniyetlerini dile getirirler. Kötü amaçlı yazılımlara karşı verdiğiniz savaşı kazanmak için tek çare bu şirketin hizmetlerini tercih etmektir. Virüslerin bilgisayarlarınıza nerden sızabileceğini tahmin edemeyeceğiniz için her an tehlike altında olabilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik Duvarı

Günümüzde birçok insanın kullanmakta olduğu güvenlik duvarları çaresiz kalmaktadır. Çünkü virüsler hafife alınamayacak yazılımlardır. Onlardan kolaylıkla kurtulmak mümkün değildir. Bilinen birçok çeşidi vardır. Yüzlerce amaç için üretilmiş olabilirler. Güçlü veya daha güçsüz olan kötü amaçlı yazılımlar vardır. Bir güvenlik duvarı tüm bu durumları tespit edebilmeli ve ona göre önlem alabilmelidir. Gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar güvenlik duvarını kıramamalıdır. Sophos firmasının yapay zekâ destekli güvenlik duvarı her zaman saldırılara karşı hazırlıklıdır. Kötü amaçlı yazılımları her koşulda tespit eder ve siler. Bu güvenlik yazılımlarının ne kadar güçlü olduğu daha önceleri test edilmiştir. Test sonuçlarına göre Sophos güvenlik hizmetleri en kaliteli yazılımları sunmaktadır.