NETWORK VE SERVER KURULUMU

Firmamız server kurulumu konusunda yılların tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Server kurulumu büyük şirketler, kamular, bankalar, hastaneler ve eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir kurulumdur.

Firmamız sadece Server Kurulumu hizmetini vermekle kalmıyor, Server kurulumu sonrası periyodik bakım hizmeti de vermektedir. Bakım hizmetlerimiz ile önceden olası sorunları engellemek, sizin talebinize göre ayarların değiştirilmesi, ek server kurulumu araçlarının kurulup ayarlanması, şifre sıfırlanması ve kaldırılması yeni bir yazıcı tanıtımının yapılması yer almaktadır.

ALTYAPI TASARIM VE PROJELENDİRME

Bünyemizde bulunan uzman proje yönetim mühendis ve montaj kadrosu ile  her türlü iletişim altyapısı (bakır,fiber, elektrik altyapı) projelerinde, tasarım, ürün tedariki ve montaj ekibiyle işin teslimi ve işin tesliminden sonra destek hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Yapısal kablolama sistemleri tüm iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sistemlerinin en uzun süre kullanılması planlanan önemli bileşenidir. Diğer hiçbir Network ve sistem bileşeni teknolojik gelişmelerden dolayı  uzun süreli planlamalar ile tasarlanamaz.

Bu sebeptendir ki İletişim Sistemleri altyapıların tasarımında tecrübe çok önemlidir. Firmamız uzman proje yönetim ve montaj kadrosu ile müşterilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Deneyimli Kadro

Hızlı ve Güvenilir Kurulum

Kaliteli Malzeme

Kurumsal Çözümler

Uygun Fiyat Garantisi

Periyodik Bakım Anlaşması

Call Now ButtonBize Ulaşın