Notebook Periyodik İç Bakımı Yaptırmayı Unutmayın!

Uzun yıllar bilgisayar sektöründe hizmet veren firmamız uygun fiyatlarla garantili hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sürekli çalışmayı tercih ediyor, prensiplerimizden ve hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz. Notebook iç bakımı hizmeti bilinçli uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan ısınma sorunu, bakımı yapılmayan tüm bilgisayarlarda ortaya çıkmaktadır. Isınma sorunu Notebook iç bakımı yapılmayan bilgisayarlarda aşırı tozlanma ve termal macunların kuruması sonucu meydana gelmektedir.

Aşırı tozlanma donanımların rahat çalışmasını engelleyerek arızalara sebep olmaktadır. Notebook iç bakımı sırasında tozları temizliyor, termal macunları yenileyerek rahat çalışmasını sağlıyoruz. Böylece ısınma sorununa kesin çözüm getirerek ekran chip’i ve ana kartın daha uzun süre kullanılarak bozulmasını da engelliyoruz. Notebook iç bakımı 6 ayda bir periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece cihazlarınızın ömrünü uzatarak ilk günkü performansı ile kullanacaksınız. Notebook arızalarında en sık karşılaştığımız sorunlardan biri aşırı ısınma sorunudur. Cihazlarına gereken özeni göstermeyen tüm kullanıcılar bu sorunlar karşılaşmaktadır.

Notebook iç bakımı yaptığımız cihazlarındaki değişikliği gören müşterilerimiz hatalarını anlayarak periyodik bakımlarını sürekli yaptırmaktadır. Müşterilerimizin bu konuda daha titiz davranmaları daha büyük arızaların önüne geçecektir. Notebook iç bakımı ve tüm sorunlarınızda firmamızın garantili hizmetlerinden yararlanarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve her konuda bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir, müşterilerimiz arasına sizde katılabilirsiniz.

Notbook tamirinde güvenilir hizmet

Piyasada Notebook tamiri hizmeti veren firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu firmaların birçoğu yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmadıkları için daha büyük arızalara sebep olmaktadır. Bu konuda araştırma yapmadan bilgisayarlarınızı teslim etmemelisiniz. Notebook tamiri firmamızın güvenilirliği müşteri potansiyelimiz ile kanıtlanmaktadır. Yılların deneyimi ile bilgisayar sektöründe hizmet veren firnmamız alanında uzman teknisyenlerle çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnunyeti ve hizmet kalitemiz ile ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Notebook tamiri firmamızda yerinde ağ kurulumu, modem kurulumu, format atma, virüs temizleme, ana kart, ses kartı, ekran karı tamiri ve değişimi, hard disk arızaları ve değişimi, işlemci arızaları, inverter arızaları, florasan arızaları, iç bakım temizliği, klavye değişimi ve eksik tuşların tamamlanması, her türlü yedek parça değişimi ve satışı garantili olarak yapılmaktadır.

Notebook tamiri firmamız veri kurtarma hizmetini gizlilik içinde vermektedir. Kamu ve şirketler yararına bakım anlaşaması hizmeti vererek bilgisayarlarınız yaptığımız periyodik bakımlarla oluşabilecek arızaları engelliyoruz. Aynı zamanda verilerinizi yedekleyerek veri kaybı sorununa kesin çözüm getiriyoruz. Notebook tamiri olarak bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyor ve onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü performansı ile sizlere ediyoruz. Notebook tamiri firmamız hizmet kalitesinden, uygun fiyatlarından ve prensiplerinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarınızın çözümü firmamızın hizmetleri ile mümkündür.

Call Now ButtonBize Ulaşın