Bilişim sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Epox SOFT, 1998 yılında kurulmuş, bilgisayarla ilgili akla gelebilecek hemen her konuda hizmet veren bir şirkettir.Bilgisayar teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri veren, ardından bilişim alanında da kapasitesini arttıran Epoxsoft, web tasarım ve yazılım sektöründe kendini ispatlamış ve pek çok başarıyı projeye imza atmıştır.

Cazip ödeme koşulları ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara’da bilişim sektörünün önde gelen firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Epoxsoft, Başkent ‘teki bütün ajanslara bilgisayar bakım onarım, ajans programı desteği ve web tasarım konularında çözüm üreten öncü firma olmayı başarmış tek firmadır. Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen “Epoxsoft”, yeniden yapılanma faaliyetleri kapsamında hizmetine devam etmektedir.

BAKIM ANLAŞMASI

Sahibi olduğunuz firmada çalışanlarınız bilgisayarla iş yapıyorsa, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için bilgisayar bakım anlaşması yapmanızı öneririz. Uzun yıllardır bilgisayarcılık sektöründe hizmet veren ve onlarca şirket ile kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yapan firmamız, sizi de en küçük bir arızada teknik servislere taşınmadan, personelinizin iş kaybından ve ek maddi külfetten kurtarsın.

Bilgisayar bakım anlaşması yaptığı firmalarla bilgisayar bakım sözleşmesi imzalayan firmamız, sözleşmeye kendisinin değil, daha çok hizmet vereceği şirketin lehine olan maddeler koymaktan gurur duyar. Şirketlerle yaptığımız kurumsal bakım anlaşması genellikle 6 aylık veya bir yıllık bakım anlaşması şeklindedir ve bu kapsamda, bilgisayar ya da diğer cihazlarda meydana gelebilecek en küçük sorunda dahi teknik personelimiz sizin yanınızda olacaktır.

Call Now ButtonBize Ulaşın