Profesyonel çözümler

Bilgisayar çağının yaşandığı günümüzde mutlaka bir servise ihtiyaç duymaktasınız. Aşırı kullanım sonucu, kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlar, donanım arızalarında güvenilir bir firmanın yardımına ihtiyaç duymaktasınız. Firma olarak öncelikle yerinde bilgisayar servisi hizmeti veriyor, gerekli durumlarda cihazlarınızı servisimize alarak uzman teknisyenlerimiz tarafından arıza tespiti yapıyoruz. Ücretsiz arıza tespitinden sonra sizleri arızası ve ücreti konusunda bilgilendirerek onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızı ilk günkü performansı ile en kısa zamanda teslim ediyoruz. Yerinde bilgisayar servisi hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimizi bu uygulamamızdan oldukça memnun kalmaktadır. Böylece işlerin aksaması ve zaman kaybı ortadan kalktığı gibi cihazı taşıma sorunu da ortadan kalkmaktadır. Yerinde bilgisayar servisi hizmetlerimiz arasında yerinde ağ kurulumu, yerinde modem kurulumu, yazılımsal tüm sorunlar, virüs temizleme, format atma gibi birçok hizmet yer almaktadır. Yıllardır bilgisayar sektöründe uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak güven kazanmış, müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkararak ilk tercih edilen firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız. Yerinde bilgisayar servisi hizmetlerimizi garantili olarak veriyor, her hangi bir sorun olduğu zaman yine sizlerin yanında oluyoruz. Uzman teknisyenlerimiz ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizi ile sürekli çalışma prensibi ile yola çıktık ve aynı yolda yürümeye devam ediyoruz. Bilgisayarlarınızda oluşan yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarda yerinde bilgisayar servisi hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Devamı

Veri kurtarma merkezi

Veriler hard disk, flaş bellek, cd gibi birçok ortamlarda saklanmaktadır. Bu cihazların arızalanmaları sonucu tüm veriler silinmektedir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken işi uzmanına bırakmak ve verilerinize yeniden kavuşmaktır. Ankara veri kurtarma olarak tüm cihazlardan verilerinizi kurtarmaktayız. Veri kaybı yaşayan bazı kişiler bilgisayarlarda bulunan veri kurtarma programları ile bu verileri gri getirme çabası göstermektedir, ancak bir sonuç alamamaktadır. Aksine daha kötü sonuçlara sebep olmaktadırlar. Veri kurtarma titiz bir çalışma, hijyenik ortam ve uzman kişilerle yapılan bir çalışmadır. Aynı zamanda veri kurtarma gizlilik gerektiren bir iştir. Büyük şirketler ve kamular için veri kaybı ne kadar önem taşıyor ise, verilerin ve kimliklerin gizliliği de o kadar önem taşımaktadır. Tüm bilgilerin ve belgelerin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi maddi manevi büyük zararlara yol açmaktadır. Ankara veri kurtarma hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz firmamıza farklı bir güven duymaktadır. Bu güveni sağlamış olmanın haklı gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Veri kurtarma hizmeti veren firmamız uzman teknisyenlerle titiz bir çalışma sergileyerek verilerinizi kurtarmaktadır. Veri kaybı kullanıcı hataları, aşırı ısınma, hard disk arızaları, sıvı dökülmesi, aşırı tozlanma, format atma gibi birçok sebepten meydana gelebilmektedir. Önemli olan verilerinizi sonsuza kadar kaybetmemek için oluşan arızalarda cihazlarınızı kesinlikle karıştırmadan firmamızla iletişime geçerek garantili ve uygun fiyatlarla sunduğumuz veri kurtarma hizmetimizden yararlanmalısınız.

Devamı

Cyberoam Nedir

Cyberoam nedir? Konusuna açıklık getirmek gerekirse bilgisayarları korumak adına çalışmalar yapan kendini dünya çapında kanıtlamış bir firma olarak açıklayabiliriz. Son yıllarda yaşanan bilişim suçlarının artması bilgisayarların koruma altına alınmasını zorunlu hale getirmiştir. Güvenlik duvarı olmayan bilgisayarlar her zaman risk altındadır. Firewall sistemleri oldukça etkin çalışan ve ta bir güvenlik sağlayan sistemlerdir. Dünya çapında birçok şirket, kurum ve kuruluşlar Cyberoam sistemlerinden yararlanarak bu riski ortadan kaldırmıştır. Tek bir kullanıcı panelinden bütün tehditleri rapor halinde sunarak ve tam bir güvenlik sağlamanın yanı sıra çalışanlara ve misafirlere ayrı bir giriş imkânı sunmaktadır. Her hangi bir olumsuzluk halinde sorununun nerden ve kimden kaynaklandığı görülmektedir. Her gün bir yenisi çıkan zararlı yazılımlar ve virüslere karşı kalkan vazifesi gören firewall sistemleri tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından güvenle kullanılmaktadır. Cyberoam nedir, konusunda yaptığımız açıklamalarla sizleri aydınlatarak internet korsanlarına karşı kendinizi güven altına almanıza yardımcı olmaktayız. Güvenlik sistemleri aynı zamanda bilgisayarınızın yazılım ve donanımlarını da her türlü tehlikelerden korumaktadır. Ankara Cyberoam güvenlik sistemlerine müşterilerin istekleri doğrultusunda ekleme yapılmakta, ihtiyacınız olmayan yazılımlar sistemden çıkarılmaktadır. Bilişim suçlarındaki artış her geçen gün büyümekte olup birçok kişi bu konuda mağdur olmaktadır. Bunun önüne geçmek sadece bilgisayarlarınızda bir güvenlik duvarı oluşturmakla mümkündür. Böylece daha huzurlu bir çalışma ortamı hazırlayarak iş hayatınıza sorunsuz devam edebilirsiniz.

Devamı

Yerinde Bilgisayar teknik servisi

Bilgisayar kullanıcılarının tek amacı kaliteli hizmet veren, güvenilir bir servis ile çalışmaktır. Ancak bilgisayar kullanıcılarının artması ile servis hizmeti veren kişilerde artmaktadır. Sıradan firmaların hizmetlerinden memnun kalmayan kullanıcılar sürekli güvenebilecekleri bir servis arayışı içine girmektedir. Bilgisayar servisi Ankara firmamız sizi bu arayıştan kurtarmaktadır. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve güvenilirliği müşteri potansiyelimiz ile kanıtlanmaktadır. Bilgisayar servisi Ankara firmamızın hizmetlerinden bazıları şunlardır. Ekran kartı tamiri, ana kart tamiri, virüs temizleme, format atma, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, ağ kurulumu, modem kurulumu, monitör tamiri, yedek parça değişimi ve satışı, bakım anlaşması, veri kurtarma kısacası yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarda bilgisayar servisi Ankara olarak hizmetinizdeyiz. Öncelikle yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Gereli durumlarda servisimize aldığımız cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaptıktan sonra sizleri bilgilendirerek onayınızı almaktayız. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü gibi teslim ediyoruz. Bilgisayar servisi Ankara firmamız veri kurtarma hizmetini gizlilik şartlarına uyarak vermektedir. Bu konuda müşterilerimizin bize olan güveni sonsuzdur. Bakım anlaşması hizmetimiz ise kamular ve şirketler tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Bilgisayar servisi Ankara firmamız uzman bir kadro ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Sizler için değerli olan cihazlarınızı emin ellere teslim etmek için tercihinizi bilgisayar servisi Ankara firmamızdan yana kullanmalısınız.

Devamı

Bilgisayar bakım onarım için arayınız

Bilgisayarların arızalanması halinde ne yapacağınız bilemez, işlerinizin yarım kalmasından dolayı üzüntü duyarsınız. Bu arızalara sebebiyet vermemek için belli aralıklarla bilgisayarlarınıza bakım onarım yaptırmanız gerekmektedir. Bilgisayarlarınız kullanım hatası, elektrik dalgalanmaları, düşme veya darbeye maruz kalma, bulunduğu ortam dolayısı ile aşırı tozlanma sonucu arıza verebilmektedir. Firma olarak bakım onarım hizmetini sadece arızalandığı zaman değil, arızaya sebep olmadan önce yapılması gereken bir iştir. Yaptığımız bakım onarım sonucu bilgisayarlarınızın arızalanmasını engelleyerek işlerinizin aksamasınız da engellemekteyiz. Firmamız bakım anlaşması hizmeti kapsamında bakım onarım hizmeti vererek bu gibi sorunları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bilgisayarlarınıza yaptığımız periyodik bakımlarla bilgisayarınızda oluşabilecek arızaları önceden tespit ediyor ve engelliyoruz. Bilgisayarınızın iç bakım temizliğini yaparak tozlardan temizliyoruz. Bunların yanı sıra bakım onarım hizmetimiz ile birlikte verilerinizi yedekleyerek veri kaybını da önlüyoruz. Bilgisayarlar sürekli çalışan cihazlar olması sebebi ile devamlı bakım ister. Bu bakımlar yapılmadığı zaman arızalara sebep olur ve sizin işlerinizin aksamasına yol açar. Bu da bir firma için iş ve zaman kaybı demektir. Bunun bilincinde olan şirketler ve kamular genellikle bakım anlaşması hizmetimizden yararlanarak bu sorunlara kesin çözüm getirmektedir. Firmamız bakım onarım ile birlikte her türlü tamir, yedek parça değişimi ve satışını da yapmaktadır. Firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktayız. Hizmetlerimizden yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı

Notbook tamirinde güvenilir hizmet

Piyasada Notebook tamiri hizmeti veren firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu firmaların birçoğu yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmadıkları için daha büyük arızalara sebep olmaktadır. Bu konuda araştırma yapmadan bilgisayarlarınızı teslim etmemelisiniz. Notebook tamiri firmamızın güvenilirliği müşteri potansiyelimiz ile kanıtlanmaktadır. Yılların deneyimi ile bilgisayar sektöründe hizmet veren firnmamız alanında uzman teknisyenlerle çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnunyeti ve hizmet kalitemiz ile ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Notebook tamiri firmamızda yerinde ağ kurulumu, modem kurulumu, format atma, virüs temizleme, ana kart, ses kartı, ekran karı tamiri ve değişimi, hard disk arızaları ve değişimi, işlemci arızaları, inverter arızaları, florasan arızaları, iç bakım temizliği, klavye değişimi ve eksik tuşların tamamlanması, her türlü yedek parça değişimi ve satışı garantili olarak yapılmaktadır. Notebook tamiri firmamız veri kurtarma hizmetini gizlilik içinde vermektedir. Kamu ve şirketler yararına bakım anlaşaması hizmeti vererek bilgisayarlarınız yaptığımız periyodik bakımlarla oluşabilecek arızaları engelliyoruz. Aynı zamanda verilerinizi yedekleyerek veri kaybı sorununa kesin çözüm getiriyoruz. Notebook tamiri olarak bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyor ve onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü performansı ile sizlere ediyoruz. Notebook tamiri firmamız hizmet kalitesinden, uygun fiyatlarından ve prensiplerinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarınızın çözümü firmamızın hizmetleri ile mümkündür.

Devamı

Profesyonel veri kurtarma merkezi

Veri kayıplarının önlenmesi için kimi önlemler alınmasına rağmen dışsal etkenlerle kayıplar yaşanabilir. Bu kayıplar donanımsal ya da yazılımsal sorunlardan kaynaklanabileceği gibi, yangın, ezilme gibi fiziksel sebeplerden de kaynaklanabilir. Veri kurtarma işlemi başlamadan önce kurtarılacak verilerle ilgili mümkün olduğu kadar çok bilgiye sahip olan firmamız en büyük yardımcınız olmaktadır. Verinin kapladığı alan, uzantısının ve dosya türlerinin bilinmesi gibi bilgiler gerçek anlamda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ancak çoğu zaman veri sahipleri bu bilgilere sahip değildir. Bu durumda veri kurtarma işleminin başarılı bir şekilde yürümesi tamamen konunun uzmanı olan firmamıza bırakılmalıdır. Veri kurtarma operasyonları çok yönlü ve çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Verinin tür, uzantı gibi türlerinin çeşitliliği dikkate alınarak her dosya için ayrı bir çalışma yapılması gerekebilir. Veri kurtarma hizmetine ancak sorun ve ya sorunlar tam olarak tespit edildikten sonra başlamaktayız. Bu konuyu en iyi şekilde bilen, gerekli yazılımlara sahip bir firma ile çalışarak veri kurtarma da başarı sağlanabilir. Aksi takdirde veri kurtarma operasyonları hüsranla sonuçlanabilir. Pek çok kişinin sandığının aksine veri kurtarma çalışmaları bir program ya da bir makina ile yapılmaz. Her tür sorun için farklı çözümler üretebilen bilişim uzmanları olmaksızın veri kurtarma işlemleri yapılamamaktadır. Veri güvenliğini de ancak bu uzman firmalar sağlayabilmektedir. Firmamız veri kurtarma alanında uzun, detaylı ve titiz çalışma tarzı ve teknik ekipmanı ile bu konuda çözüm ortağınızdır.

Devamı

PC leriniz için yerinde servis

Bilgisayar çağını yaşadığımız günümüzde mutlaka bilgisayar konusun da uzman kişilere ihtiyaç duymaktasınız. Ankara PC için en seçkin firmalar arasında yer almaktadır. Birçok kişi bilgisayar konusunda hizmet verdiğini söylese de, önemli olan o firmanın ne kadar güvenilir olduğudur. Bilgisayarlarınızı teslim etmeden önce firma hakkında gerekli araştırmaları yapmanız, güvenilirliğinden emin olmanız gerekmektedir. Ankara PC firmamızın güvenilirliği müşteri potansiyelimizden bellidir. Verdiğimiz hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarımız da müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Ankara PC hizmetlerimiz arasında internet kurulumu, ağ kurulumu, ana kart, ekran kartı, ses kartı, hard disk, monitör arızaları, virüs temizleme, format atma, adaptör arızaları sadece bir kaçıdır. Firmamızın en avantajlı hizmetlerinden biri de bakım anlaşmaları ve veri kurtarma hizmetimizdir. Bakım anlaşmalarımız 6 aylık veya 1 yıllık süreler için de verilmektedir. Bu tamamen sizin isteğinize göre yapılmaktadır. Ankara PC firmamız her türlü belge ve ruhsata sahip, uzman bir kadro ve güler yüzlü personeller ile hizmet vermektedir. Ankara da en seçkin firmalardan biri olan Ankara PC kaliteli hizmeti uygun fiyata vererek müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere taşımanın gururu içindeyiz. Firmamız her model ve marka Notebook ve Laptoplarınız içinde aynı hizmetleri sunmaktadır. Gerek kişisel kullanıcılar, gerek kurumsal kullanıcılar sizde en iyi hizmeti, en uygun fiyata almak istiyorsanız tercihiniz Ankara PC olmalıdır. Bir telefonunuz bizim için yeterlidir.

Devamı

Notbooklarınıza periyodik iç bakım yaptırın

Uzun yıllar bilgisayar sektöründe hizmet veren firmamız uygun fiyatlarla garantili hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sürekli çalışmayı tercih ediyor, prensiplerimizden ve hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz. Notebook iç bakımı hizmeti bilinçli uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan ısınma sorunu, bakımı yapılmayan tüm bilgisayarlarda ortaya çıkmaktadır. Isınma sorunu Notebook iç bakımı yapılmayan bilgisayarlarda aşırı tozlanma ve termal macunların kuruması sonucu meydana gelmektedir. Aşırı tozlanma donanımların rahat çalışmasını engelleyerek arızalara sebep olmaktadır. Notebook iç bakımı sırasında tozları temizliyor, termal macunları yenileyerek rahat çalışmasını sağlıyoruz. Böylece ısınma sorununa kesin çözüm getirerek ekran chip’i ve ana kartın daha uzun süre kullanılarak bozulmasını da engelliyoruz. Notebook iç bakımı 6 ayda bir periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece cihazlarınızın ömrünü uzatarak ilk günkü performansı ile kullanacaksınız. Notebook arızalarında en sık karşılaştığımız sorunlardan biri aşırı ısınma sorunudur. Cihazlarına gereken özeni göstermeyen tüm kullanıcılar bu sorunlar karşılaşmaktadır. Notebook iç bakımı yaptığımız cihazlarındaki değişikliği gören müşterilerimiz hatalarını anlayarak periyodik bakımlarını sürekli yaptırmaktadır. Müşterilerimizin bu konuda daha titiz davranmaları daha büyük arızaların önüne geçecektir. Notebook iç bakımı ve tüm sorunlarınızda firmamızın garantili hizmetlerinden yararlanarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve her konuda bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir, müşterilerimiz arasına sizde katılabilirsiniz.

Devamı

Paranızı boşa harcamayın

Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimiz sizi tüm sorunlarınızdan kurtarmak amacını taşımaktadır. Her türlü işlerimizi gün boyu bilgisayarlar üzerinden yapmaktayız. Özellikle kurumların ve şirketlerin bilgisayarları ve içerisindeki bilgiler büyük önem taşımaktadır. Bu bilgileri kaybetmek büyük zararlara sebep olmaktadır. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanarak bilgisayarlarınızda oluşabilecek arızaları hiçbir sorun yaşamadan ve hiçbir zarara uğramadan çözebilirsiniz. Yapılan anlaşma sonucu bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yapıyor, aynı zaman da verilerinizi de yedekliyoruz. Böylece veri kaybı yaşamanızı da engelliyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması yazılımsal ve donanımsal arızalarda, yedek parça değişimlerinde sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Bilgisayar bakım anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler içerisinde yapılmaktadır. Anlaşma kapsamına alınan bilgisayarlara aylık periyotlarda bakım ve onarım yapılmaktadır. Oluşabilecek arızalar engellenerek iş ve zaman kaybı ortadan kaldırılmaktadır. Bu kadar avantajlı olan bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak için vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçmelisiniz. Şirketler ve kamuların yararına verdiğimiz bu hizmetimiz müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan bankalar, hastaneler, eğitim kurumları, kamular ve şirketler bilgisayarlarını güvence altına almış olmanın keyfini yaşamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanan müşterilerimize anında hizmet götürerek en kısa zamanda sorunlarını çözmekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin her zaman öncelik hakkı vardır. Bu konuda detaylı bilgi almak ya da bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Devamı